Sauna-koc Infrared

Zdrowa, piękna i szczupła

Czy wiesz, że Koc Infrared daje wszystkie korzyści, jak tradycyjna sauna, a nawet więcej? Sprawdź sama.

Czym jest sauna Koc Infrared z dremomasażem?
Można powiedzieć, że jest to sauna w formie koca – przenośna, wygodna i skuteczna. Jest to profesjonalne urządzenie, które generuje promieniowanie podczerwone (infrared) w niezależnie regulowanych strefach grzewczych, co pozwala na indywidualne dopasowanie parametrów. Dodatkowo sauna wyposażona jest w dermomasażer, którego działanie opiera się na wytworzeniu podciśnienia.


Na jakiej zasadzie działa sauna koc i co daje?

Wytworzone przez saunę promieniowanie podczerwone, inaczej promieniowanie cieplne, przenika do skóry i tkanki podskórnej na głębokość około 4 cm, podnosząc jej temperaturę, co wywołuje szereg reakcji fizjologicznych. Przede wszystkim podnosi się poziom metabolizmu komórkowego, następuje rozszerzenie naczyń włosowatych, oraz rozpoczyna proces intensywniejszego wydzielania potu. To wszystko sprawia że: do komórek szybciej dostają się substancje odżywcze, a toksyny lepiej usuwają się – znaczna część z nich usuwana jest z organizmu za pomocą potu. To jednak nie wszystko, ponieważ komórki podskórnej tkanki tłuszczowej mają zwiększony metabolizm, następuje w nich intensywniejsze spalanie tłuszczu. Jeśli w tym momencie dodatkowo zadziałamy masażerem, to rozbijemy również cellulit. Dzięki temu Ty będziesz odprężona – sauna koc działa tak samo relaksująco, jak tradycyjna sauna, Twoja skóra wygładzona i odmłodzona, a Twoje ciało pozbędzie się toksyn. Dodatkową korzyścią będzie oczywiście modelowanie sylwetki.

Dla kogo ten rodzaj terapii?

Sauna Koc Infrared jest doskonałą formą relaksu i oczyszczenia organizmu, zarówno dla tych, którzy lubią tradycyjną saunę, jak też dla osób, które z pewnych powodów nie mogą doświadczać dobrodziejstw tradycyjnej sauny.

Będzie to doskonały zabieg również dla Ciebie, szczególnie jeśli:

  • Chcesz w sposób naturalny oczyścić, wygładzić i ujędrnić skórę na całym ciele.
  • Zależy ci na przyspieszeniu efektów odchudzania i modelowania sylwetki.
  • Cierpisz na bóle reumatyczne i szukasz alternatywnych sposobów na ich zmniejszenie.
  • Odczuwasz napięcie i zmęczenie i chcesz się po prostu zrelaksować.
  • Odczuwasz osłabienie i chcesz wzmocnić swój układ immunologiczny.

Oraz w wielu innych przypadkach. Jeśli chcesz skonsultować swój przypadek, masz pytania dotyczące tej metody lub chcesz umówić się na zabieg – skontaktuj się ze mną już teraz