Dwupunkt

Czym jest dwupunkt?

Jest to szybka i skuteczna metoda uzdrawiania, którą można stosować do wprowadzania korzystnych zmian na wszystkich poziomach życia: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Mówi się, że metoda ta łączy najnowsze odkrycia fizyki kwantowej z mądrością starożytnych nauk duchowych.

Za twórców tej metody uważa się Richarda Bartletta – wprowadził pojęcie Matrycy Energetycznej, oraz Dr Franka Kinslowa – odkrywcę procesu Synchronizacji Kwantowej.


Z jakich założeń wychodzi metoda dwupunktu?

  1. Wszystko jest energią.
  2. Zarówno nasze ciała, jak i myśli, emocje, czy przekonania wytwarzają określone wibracje energetyczne. Wibracje te łączą się ze sobą, tworząc charakterystyczną dla nas Matrycę Energetyczną, która zawiera wszystkie informacje o nas: naszym życiu, zdrowiu, doświadczeniach, myślach, emocjach czy przekonaniach. Jednym słowem o tym wszystkim, co nas określa i kształtuje.
  3. Ponieważ wszystko jest energią, to z założenia jesteśmy połączeni z tym, co nas otacza. To dlatego nasza Matryca Energetyczna ma tak duży wpływ na naszą rzeczywistość – żyjemy w takiej, jaką sobie sami ukształtowaliśmy. Dlatego, jeśli nasze wzorce energetyczne są niekorzystne, to otaczająca nas rzeczywistość dokładnie to odbije.
  4. Oprócz naszej Matrycy Energetycznej jest też czysta świadomość, zwana również próżnią kwantową, która jest przesycona energią, harmonią i mocą kreacji. Jest to miejsce, w którym mogą kształtować się nowe wzorce energetyczne, dzięki którym znajdziesz najlepsze rozwiązania dla wszystkich swoich problemów, zarówno tych związanych ze zdrowiem fizycznym, emocjonalnym czy duchowym, jak również relacjami czy pracą itp. Nie ma tu żadnych ograniczeń.
  5. Dzięki połączeniu dwóch „punktów” – czyli Twojego „pola serca” z „próżnią kwantową” oraz określaniu intencji dotyczącej tego, co chcesz zmienić, wprowadzamy do Twojej Matrycy Energetycznej nowe wzorce. Zmiany te są natychmiastowe, zachodzą na poziomie kwantowym, a ich efekty są dostrzegalne w otaczającej Cię rzeczywistości.

A jak to wygląda w praktyce?

Chociaż opis założeń terapii może wydawać Ci się nieco skomplikowany, to sam jej przebieg jest niezwykle prosty i przyjemny – połączenie „punktów” tworzymy za pomocą dłoni, a intencję wysyłamy, będąc w stanie medytacyjnego odprężenia. To dlatego większość osób, które poddają się metodzie dwupunktu, doświadcza radości, harmonii, czy uczucia ulgi.

Dla kogo jest metoda dwupunktu?

Prawda jest taka, że metoda ta jest tak uniwersalna – za jej pomocą można wprowadzać wszelkiego rodzaju zmiany, że można ją stosować u każdego, wystarczy odrobina otwartości na nowe doświadczenia.

Metoda dwupunktu będzie dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś osobą otwartą na alternatywne metody poszukiwania rozwiązań dla swoich problemów.
  • Chorujesz i chcesz przyspieszyć powrót do zdrowia.
  • Borykasz się z trudnymi emocjami, z którymi nie potrafisz sobie poradzić – często wpadasz w złość, masz tendencję do marudzenia, albo popadasz w stany depresyjne.
  • Czujesz, że Twoje działania nie przynoszą rezultatu – kręcisz się w kółko i nie widzisz drogo wyjścia.
  • Zajmujesz się tworzeniem i szukasz nowych pomysłów.

To tylko przykładowe sytuacje, w jakich metoda dwupunktu może się okazać pomocna. Jak już wspomniałam, jest ona niezwykle uniwersalna, dlatego jeśli masz pytania lub cchesz umówić się na spotkanie – skontaktuj się ze mną już teraz